Club A 3*

Hotel Club A 3* – Koпаоникhttps://www.cluba.rs/sr/pocetna/ 10% попуст за уплата до 31.10.2023 (попустот не важи за период 12.12-17.12) Новогодишна вечера (не е задолжителна):– Цена дополнително ке биде истакната;– Пијалоци не се вклучени во цената;– Деца 0-6,99 години ГРАТИС;– Деца 7-13,99 години 50% од цената на возрасно лице; Период Смена Мин.ноќи Двокреветна Соба Трокреветна Соба Еднокреветна соба 07.12-10.12 Чет/Нед 3 72 101 10.12-12.12 […]

9th October, 2023

Hotel Club A 3* – Koпаоник
https://www.cluba.rs/sr/pocetna/

10% попуст за уплата до 31.10.2023 (попустот не важи за период 12.12-17.12)

Новогодишна вечера (не е задолжителна):
– Цена дополнително ке биде истакната;
– Пијалоци не се вклучени во цената;
– Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
– Деца 7-13,99 години 50% од цената на возрасно лице;

ПериодСменаМин.ноќиДвокреветна Соба Трокреветна СобаЕднокреветна соба
07.12-10.12Чет/Нед372101
10.12-12.12Нед/Пон26084
12.12-17.12Вто/Нед590126
17.12-21.12Нед/Чет36073
21.12-24.12Чет/Нед372101
24.12-31.12Нед/Нед3/4/585119
28.12-02.01Чет/Вто5105147
30.12-02.01Саб/Вто3120168
31.12-02.01Нед/Вто2135189
31.12-21.01Нед/Нед790126
21.01-11.02Нед/Нед780112
11.02-18.02Нед/Нед790126
18.02-03.03Нед/Нед780112
03.03-10.03Нед/Нед790126
10.03-31.03Нед/Нед36084

Ценовник за Краток Престој
Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

ПериодДвокреветна Соба Трокреветна СобаЕднокреветна Соба
04.01-07.01112157
11.01-14.01112157
18.01-21.01112157
25.01-28.01100140
01.02-04.02100140
08.02-11.02100140
15.02-18.02112157
22.02-25.02100140
29.02-03.03100140
07.03-10.03112157

Во цената е вклучено:
– Појадок и вечера ( шведска маса)
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
– Надворешен паркинг 9€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

Услови за деца:
– Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
– Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
– Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

Политика за откажување:
– Отказ или промена на термин се смета за валидна исклучиво кога се доставува во писмена форма;
– За откажување на резервацијаво период од мометот на правење на резервација до 14 дена пред Chek In, хотелот заджува право за наплата на пенали од 30% од вкупната сума.
-100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата 14-0 дена пред почетокот на аранжманот;
– Во случај гостинот да си замине порано од предвиден термин или не пристигне во хотелот на резервиран термин ке бидат наплатен целиот износ;

Резервација на аражман:
– 50% од вкупната сума се наплаќа при резервација, остаток најдоцна до 21 ден пред тргнување;
– Цените во табелата се истакнати во EUR, наплата се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8 денари;

Сподели:

Слични понуди

Instagram