Хотел ГрандОтел 4* – Ханиоти

  Хотел ГРАНДОТЕЛ 4* – Ханиоти рандотел 4* – Ханиоти  е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни  комфорни соби и апартмани со светол  модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан […]

  19th March, 2024

  Хотел ГРАНДОТЕЛ 4* – Ханиоти

  рандотел 4* – Ханиоти  е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни  комфорни соби и апартмани со светол  модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

     

     Цената е по лице на ден

  ПЕРИОДАБЦД
  28.04 – 31.05  01.06 – 15.06 16.09 – 30.0916.06 – 30.06 26.08 – 15.0901.07 – 25.08
  тип на соба и сместувањеПолупансион  ПолупансионПолупансионПолупансион
    ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД  40€  60€  76€  115€
    ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД   СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ  48€  66€  80€  120€
  ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД   ДИРЕКТЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ  53€  71€  90€  128€
  Цената е по лице на ден Полупансион   –   појадок и вечера на шведска масаПрво дете 0 – 11.99   –   бесплатноВторо дете 2 – 11.99   –   80% попуст од цената за возрасенТрето лице   –   30% попуст   Туристичка такса   –    3€ по соба на ден  
  Сподели:

  Слични понуди

  Instagram