Вила SUNDAY MOOD – Неа Скиони

Цените се за НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.04.2024 ПЕРИОД А Б Ц Д Е Ф Г Х И Ј К Л М Н 28.04 – 02.06   02.06-09.06 09.06-16.06 16.06-23.06 23.06-30.06 30.06-07.07 07.07-14.07 14.07-18.08 18.08-25.08 25.08-01.09 01.09-08.09 08.09-15.09 15.09-22.09 22.09-29.09 тип на соба и сместување 7 ноќевања   […]

18th April, 2024

Цените се за НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.04.2024

ПЕРИОДАБЦДЕФГХИЈКЛМН
28.04 – 02.06  02.06-09.0609.06-16.0616.06-23.0623.06-30.0630.06-07.0707.07-14.0714.07-18.0818.08-25.0825.08-01.0901.09-08.0908.09-15.0915.09-22.0922.09-29.09
тип на соба и сместување7 ноќевања  7 ноќевања 7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  
ДВОСПАЛЕН АПАРТМАН ЗА 5+1 ЛИЦА  239€  289€  349€  419€  483€  553€  623€  693€  623€  553€    455€  413€  343€  238€

Во Неа Скиони, Sunday Mood овозможува сместување на 90 метри од плажа во двоспални апартмани организирани со две посебни спални соби и дневна со кујна во која има единечен кревет и можност за дополнителен ранџо кревет. Сместувачките капацитети се со балкон, опремени се со кујна и приватна бања со туш. Исто така достапни се ТВ, клима и Wi-fi. Погледот е кон прекрасната цветна градина, во која може да уживате правејќи скара.

Сподели:

Слични понуди

Instagram