Вила Мина Мариа – Неа Скиони

                                                              Цените се за НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА 10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.04.2024 ПЕРИОД А Б Ц Д Е Ф Г Х И Ј К Л М Н 28.04 – 02.06   02.06-09.06 09.06-16.06 16.06-23.06 23.06-30.06 30.06-07.07 07.07-14.07 14.07-18.08 18.08-25.08 25.08-01.09 01.09-08.09 08.09-15.09 15.09-22.09 22.09-29.09 тип на соба и сместување 7 […]

16th April, 2024

                                                              Цените се за НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.04.2024

ПЕРИОДАБЦДЕФГХИЈКЛМН
28.04 – 02.06  02.06-09.0609.06-16.0616.06-23.0623.06-30.0630.06-07.0707.07-14.0714.07-18.0818.08-25.0825.08-01.0901.09-08.0908.09-15.0915.09-22.0922.09-29.09
тип на соба и сместување7 ноќевања  7 ноќевања 7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  7 ноќевања  
1/2+1 СТУДИО  149€  209€  269€  339€  389€  429€  479€  529€  499€  399€    339€  269€  209€  149€
1/3+1 СТУДИО  159€  229€  289€  359€  409€  449€  499€  549€  519€  419€  359€  289€  229€  159€

Вилата МИНА МАРИА се наоѓа во центарот на Неа Скиони, на само 50 метри од долгата и песочната Nea Skioni Beach.Со многу ресторани, маркети и таверни во близина, оваа вила ви нуди одлична можност за одмор и релаксација. Сместувањето е во стандардни двокреветни и трокреветни студија на прв спрат, со опремена кујна (фрижидер, прибор и решо), приватна бања со туш за гостите и балкон. Бесплатно Wi-fi и клима во сите апартмани. Можност за дополнителен ранџо кревет или бебешко креветче на барање.

Сподели:

Слични понуди

Instagram