Вила Камелиа – Неа Врасна

Вила Камелија се наоѓа на самиот почеток на пaтот кон Неаврасна, на 70 метри одалеченост од плажата. Голем број на ресторани, барови и мини-маркети се на помалку од 70 метри од вилата.  Вилата нуди опремена тераса со поглед на море и цветна градина, како и објекти за скара. Студијата/апартманите на Вила Камелија имаат опремен балкон […]

29th April, 2024

Вила Камелија се наоѓа на самиот почеток на пaтот кон Неаврасна, на 70 метри одалеченост од плажата. Голем број на ресторани, барови и мини-маркети се на помалку од 70 метри од вилата.  Вилата нуди опремена тераса со поглед на море и цветна градина, како и објекти за скара. Студијата/апартманите на Вила Камелија имаат опремен балкон или двор со поглед на градината или кон заливот. Покрај тоа, располагаат со трпезарија, фрижидер и шпорет. Секоја сместувачка единица вклучува клима уред, сеф и телевизор со сателитски канали. Апартманите се 32м2, распоредот на креветите може да биде по желба. Вилата располага со приватна плажа со лежалки и чадори (на база конзумација).

ПЕРИОДАБЦДЕФГ
01.05 – 31.05  01.06-15.06  16.06-30.06  01.07-31.0701.08-31.0801.09-14.0915.09-30.09
тип на соба и сместувањеНоќевање  Ноќевање  Ноќевање Ноќевање НоќевањеНоќевањеНоќевање  
  СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА (2 ЛИЦА)  40€  58€  62€  76€  76€  62€  40€
СТАНДАРД ТРОКРЕВЕТНА (3 ЛИЦА)  40€  64€  68€  85€  85€  68€  40€
СТАНДАРД ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА
(4 ЛИЦА)
  50€  72€  78€  94€  94€  78€  50€
Термините од 01.06.2024 до 14.09.2024 се со вклучен појадок, со можност за доплата од 9 евра по човек за услуга полупансион (појадок+вечера)
Сподели:

Слични понуди

Instagram