Хотел Гранд Викториа 3* – Ханиоти

Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 500 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е од апартмански тип и идеален […]

19th March, 2024

Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 500 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е од апартмански тип и идеален за активен и релаксиран одмор

Цената е по лице на ден

Хотел ГРАНД ВИКТОРИА 3* – Ханиоти

ПЕРИОДАБЦДЕ
Хотелска соба со полупансион01.05 – 15.0616.06 15.0716.07 20.0821.08 15.0916.0930.09
ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД3752695237

  • Полупансион   –   појадок и вечера на шведска маса
  • Прво дете 0 – 5.99   –   бесплатно
  • Второ дете 6 – 11.99   –   50% попуст од цената за возрасен
  • Трето лице   –   15% попуст
  • Туристичка такса   –   1.5 евра по соба на ден

Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 300 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е идеалан за активен и релаксиран одмор.

Сподели:

Слични понуди

Instagram