Гогов Апартмани – Калитеа

  Апартмани Гогов – Калитеа                                                                                                         Цените се по соба на ден   ПЕРИОД А Б Ц Д Е Ф Г Х И Ј К Л М 29.04 – 29.05   27.05-05.06   03.06-12.06   10.06-19.06 17.06-03.07 01.07-10.07 08.07-17.07 15.07-24.07 22.07-21.08 19.08-04.09 02.09-11.09 09.09-18.09 19.09-30.09 тип на соба и сместување Ноќевање   Ноќевање   Ноќевање Ноќевање […]

  29th March, 2024

  Апартмани Гогов – Калитеа

                                                                                                          Цените се по соба на ден  

  ПЕРИОДАБЦДЕФГХИЈКЛМ
  29.04 – 29.05  27.05-05.06  03.06-12.06  10.06-19.0617.06-03.0701.07-10.0708.07-17.0715.07-24.0722.07-21.0819.08-04.0902.09-11.0909.09-18.0919.09-30.09
  тип на соба и сместувањеНоќевање  Ноќевање  Ноќевање Ноќевање НоќевањеНоќевањеНоќевање  Ноќевање  Ноќевање  Ноќевање  Ноќевање  Ноќевање  Ноќевање  
    СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА (2 ЛИЦА)  40€  45€  50€  63€  70€  70€  84€  87€  90€  70€  65€  60€  40€
  СТАНДАРД ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА (4 ЛИЦА)  50€  60€  77€  93€  105€  105€  113€  118€  125€  105€  100€  95€  60€
  СУПЕРИОР
  (5ЛИЦА)
    75€  78€  105€  118€  130€  137€  140€  150€  160€  130€       125€  120€  100€

  Апартмани Гогов е изграден во 2023 година и располага со комплетно нови соби. Вилата е лоцирана во строгиот центар на Калитеа, на 200 метри од морето. Апартманите Гогов располагаат со капацитети од 16 соби, со различни типови на соби и апартмани. 1/2 студијата се опремени со кујна со фрижидер, тоалет, клима, ТВ, тераса… 1/4 студијата располагаат со брачен кревет и софа. Имаат комплетно опремена кујна, приватен тоалет, клима уред, ТВ и простран балкон.  Супериор собите нудат пространо и удобно искуство со две посебни спални соби, пријатна дневна соба и балкон. Секоја единица е опремена со основни погодности, вклучувајќи LCD телевизор, клима уред и добро уредена кујна со мини фрижидер, шпорет и микробранова печка. Трпезаријата е опремена со маса и столици прилагодени на капацитетот на сместувањето, а прозорците се со ролетни и завеси за дополнителна приватност. Постелнината и крпите се составен дел на секоја сместувачка единица и се менуваат еднаш за време на престојот.

  Сподели:

  Слични понуди

  Instagram