Атрактивни понуди

Хотел Хилтон 5*

Препуштете се на прекрасната Софија. Нека биде Ваш домаќин за незаборавен дочек на Новата Година ~ Хотел ХИЛТОН 5* во срцето на градот веднаш до Националниот дворец на културата (НДК) и шопинг центарот City Centar Sofia

Прочитај повеќе

Солун

Солун е град кој важи за еден од најубавите во цела Грција,. Еден од најозборуваните градови во далечната историја кој во 20-тите години од минатиот век е целосно обновен. Голем број на улици, паркови, трговски центри, стари автентични куќи, сето ова прави Солун да е рамо до рамо со најпознатите светски метрополи. Минатото и сегашноста се судираат во градските таверни, ресторани, луксузни барови и клубови.

Прочитај повеќе

Истанбул

Истанбул, единствениот град на два континенти! Местото што ги исполнува сите желби на светот и ви ги отвора портите кон непроценлива убавина и историја, град на спротивности и на извонредни традиционални вредности. Многумина го нарекуваат „Главниот град на светот“, други пак „Мостот помеѓу Европа и Азија“. Истанбул е најголемиот град во Турција и еден од најголемите градови во светот, со население од неофицијално над 20 милиони жители.

Прочитај повеќе

Дубаи

🏝Ако сеуште сакате лето,тогаш сега е вистинското време да го посетите Дубаи🇦🇪

Прочитај повеќе

Апартмани

Претплати се

Бидете во тек со најновите понуди

Вашиот е-маил е регистриран.

Нова Година СОЛУН

ЗАНЗИБАР

Истражи ја

Македонија

Instagram