SAINT IVAN RILSKI HOTEL & SPA 4* – БАНСКО

Доплата за Новогодишна вечера 165 ЕУР за возрасни и 85 ЕУР за деца од 6 до 11.99 години. Цената вклучува: СПА центар, фотнес, детска анимација, интернет, трансфер до гондолата, ски гардероба ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 15% ПОПУСТ SAINT IVAN RILSKI HOTEL & SPA 4* BANSKO              www.saintivanrilski.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 30.11.202322.12.2023 […]

9th October, 2023

Доплата за Новогодишна вечера 165 ЕУР за возрасни и 85 ЕУР за деца од 6 до 11.99 години.

Цената вклучува: СПА центар, фотнес, детска анимација, интернет, трансфер до гондолата, ски гардероба

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 15% ПОПУСТ

SAINT IVAN RILSKI HOTEL & SPA 4* BANSKO              www.saintivanrilski.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
130.11.2023
22.12.2023
23.12.2023
28.12.2023
29.12.2023
31.12.2023
01.01.2024
10.01.2024
11.01.2024
25.01.2024
26.01.2024
04.03.2024
05.03.2024
07.04.2024
PROMO ROOM NO BALKONY
DOUBLE ROOM143208301183168183168
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM156228330199179199179
DOUBLE ROOM+EXTRA BED214313453272244272244
SINGLE ROOM139202296178160178160
SGL 1+1 CHD (0-5,99)140203297179161179161
SGL 1+1 CHD (6-11,99)140203297179161179161
DBL 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)188259362230210230210
SGL 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)141204298180162180162
DBL 2+1 CHD (0-5,99)157229331200180200180
DBL 2+1 CHD (6-11,99)188259362230210230210
DELUXE ROOM  
DOUBLE ROOM174257373223197223197
DOUBLE ROOM+EXTRA BED232342495296262297262
DBL 1+1 CHD (6-11,99)174257373223197223197
DBL 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)175258374224198224198
DBL 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)205288404255228255228
DBL 2+1 CHD (0-5,99)175258374224198224198
DBL 2+1 CHD (6-11,99)205288404255228255228
STUDIO
STUDIO 2 ADULTS143208301183168183168
ST2AD 2+1 CHD (0-5,99)144209302184169184169
ST2AD 2+1 CHD (6-11,99)174239333214199214199
1 BEDROOM APARTMENT 
APARTMENT 2AD156228300199179199179
APARTMENT 2AD+EXTRA BED214313453272244272244
APT2 1+1 CHD (6-11,99)156228300199179199179
APT2 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)157229301200180200180
APT2 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)188259362230210230210
APT2 2+1 CHD (0-5,99)157229301200180200180
APT2 2+1 CHD (6-11,99)188259362230210230210
APT2 2+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)189260363231211232211
APT2 2+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)219290393261241261241
Се Вклучено15151515151515
Деца од 6-11.99 год.7.507.507.507.507.507.507.50
ТаксаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклучена
ОтказПод 3 дена 1 ноќПод 21 ден 2 ноќиПод 21 ден 100%Под 21 ден 3 ноќиПод 21 ден 2 ноќиПод 21 ден 3 ноќиПод 21 ден 2 ноќи
No Show1 ноќ2 ноќи100%3 ноќи2 ноќи3 ноќи2 ноќи
Минимум престој2333232
Доплата за Новогодишна вечера 165 ЕУР за возрасни и 85 ЕУР за деца од 6 до 11.99 години
Цената вклучува: СПА центар, фотнес, детска анимација, интернет, трансфер до гондолата, ски гардероба
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 25% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 15% ПОПУСТ
7=6, 14 =12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.11 ДО 22.12.2023 ОД 01.01 ДО 25.01.2024 И ОД 05.03 ДО 07.04.2024
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Сподели:

Слични понуди

Instagram