REGNUM 5* – БАНСКО

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 30% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023 20% попуст за резервација и уплата до 01.10.2023 15% попуст за резервација и уплата до 01.11.2023 БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) – валидни резервации направени после 21.11.2023 Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-03.01.2024 09.01-24.01.2024 26.02-17.03.2024 […]

9th October, 2023

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

30% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023

20% попуст за резервација и уплата до 01.10.2023

15% попуст за резервација и уплата до 01.11.2023

БОНУСИ : 7=6,10=9  (не важи за период 27.12-03.01.2023) – валидни резервации направени после 21.11.2023

Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК27.12-03.01.202409.01-24.01.2024 26.02-17.03.202401.12-21.12.2023 18.03-14.04.2024
Вид на сместување
Јуниор суит2+0195€                     161€132€
Едноспален апартман2+1 207 €                        172€144€
Едноспален апартман – поглед планина2+1 213 €                        178 €149€
Едноспален апартман – делукс2+2 218 €                        184 €155€
Делукс едноспален со поглед на планина2+2224 €                        190 €161€
Двоспален апартман4+2  374€  187€253€
Двоспален апартман- со поглед планина4+2  379€  293€259€
Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО1€
  Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло40 €  20 €
  Доплата за возрасен на доп.легло                          76 €  36 €
Доплата за апартман со балкон 10€ за апартман за целиот престој

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.

Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 8€, дете 4-11 год.- 4€

Дополнителни услови :

Доплата за  вечера : возрасен – 25€, дете -15€

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Сподели:

Слични понуди

Instagram