Ramada Hotel and Suites Kusadasi

Хотелот располага со студиа, едноспални апартмани, двосплани апартмани, каде може комотно да се сместат до 4 возрасни лица. Студиата/ апартманите се опремени со се што е потребно како за краток така и за подолг престој во хотелот. Апартманите се големи, широки, комфорни и целосно опремени со големи плакари, огледала, и кујни (со рерни, фрижидери, чајници […]

10th April, 2021

Хотелот располага со студиа, едноспални апартмани, двосплани апартмани, каде може комотно да се сместат до 4 возрасни лица. Студиата/ апартманите се опремени со се што е потребно како за краток така и за подолг престој во хотелот. Апартманите се големи, широки, комфорни и целосно опремени со големи плакари, огледала, и кујни (со рерни, фрижидери, чајници за топла вода, чаши, шољи за кафе и чај, тањири и кујни прибор за јадење). Сите соби се климатизирани, со сопствени бањи со тушеви.

Местоположбата на хотелот е на самата космополитска променада каде се сместени таверните , рестораните со морска храна, рестораните со локални специјалитети, рестораните за брза храна (Mc Donald’s, Burger King, Starbucks…), кафетерии, пабови, пиварии и ноќни клубови. Sun Hall Beach Hotel Apartments e точно пред Phinikoudes Beach – градската плажа со тоа имате можност во вечерните часови за долги прошетки по променадата, можности за јадење и пиење покрај плажа , како и да сретнете луѓе од целиот свет.

Naslovnaslov2naslov3naslov4naslov5naslov6
cena90e60e60e60e60e
Сподели:

Слични понуди

Instagram