PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4* – БАНСКО

Попуст за рана резервација: 10% попуст за уплата до  31.10.2023     5% попуст за уплата до  01.11.2023 Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет. Дополнителни услови :  Дете до 1.99 год. – бесплатно  Дете од 2-5.99 год. […]

9th October, 2023

Попуст за рана резервација: 10% попуст за уплата до  31.10.2023    

5% попуст за уплата до  01.11.2023

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

 Дете до 1.99 год. – бесплатно

 Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно

 Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст

 Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст

 Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно

 Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 130€, дете 02-11.99 години – 65€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Цените се по лице за 1 ноќевањ на база ПОЛУПАНСИОН 01.12 – 18.12.2023
08.01 – 18.01.2024 
25.02 – 29.03.2024    
19.01-24.02.202419.12-26.12.2023 04.01-07.01.2024  27.12-03.01.2024
Двокреветна соба – економи  2+1                      64€77€88€134€
Двокреветна соба стандард – без балкон 2+1       66€79€90€136€
Двокреветна соба стандард- со балкон 2+1       68€80€92€138 €
Јуниор сјуит *   2+2       184€218€249€376€
Сподели:

Слични понуди

Instagram