PERUN LODGE 4* – Банско

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби. РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023 | 10% попуст за резервација до 30.11.2023 Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден. Цените се по лице за […]

9th October, 2023

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 30.09.2023 | 10% попуст за резервација до 30.11.2023

Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.

Цените се по лице за 1 ноќевање На база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК28.12-03.01.202404.01-12.01.2024 20.01-23.02.202416.12-27.12.2023 13.01-19.01.2024 24.02-04.03.202401.12-15.12.2023 05.03-31.03.2024
Студио2+1                          76 €                            52 €49€                          44 €
Едноспален апартман2+2                          81 €                            57 €                           55 €                          50 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
Дополнителни услови :
 Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло  50 % попуст
 Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
 Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
 Доплата за вечера :20 евра возрасни , 10 евра за деца од 5-11.99 години .
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€ (на 31.12 нема регуларна вечера)
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Сподели:

Слични понуди

Instagram