PASSION HOTEL – ПАРАЛИЈА ГРЦИЈА

Хотелот располага со свои лежалки, ТВ, како и бесплатен Wi-Fi. Локација: Хотелот се наоѓа на 15 минути пешачење од центарот на градот Паралија Катеринис и на 10-минути возење од црквата Агиос Прокопиос. Јавната плажа Коринос е исто така на неколку минути возење од хотелот. Сместувањето е на само 10 минути пешачење од автобуската станица. Соби: […]

24th July, 2023

Хотелот располага со свои лежалки, ТВ, како и бесплатен Wi-Fi.

Локација: Хотелот се наоѓа на 15 минути пешачење од центарот на градот Паралија Катеринис и на 10-минути возење од црквата Агиос Прокопиос. Јавната плажа Коринос е исто така на неколку минути возење од хотелот. Сместувањето е на само 10 минути пешачење од автобуската станица.

Соби: Собитесе опремени со бесплатен Wi-Fi, посебен тоалет, кујна, приватна бања со туш, крпи и чаршафи.

Бесплатен паркинг за гостите на хотелот.

ТИП НА СОБАЦЕНИ ПО НОЌ ЗА АВГУСТ
ДВОКРЕВЕТНА65
ТРОКРЕВЕТНА75
ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА105
Сподели:

Слични понуди

Instagram