MPM HOTEL GUINNESS – БАНСКО

Овој хотел со 4 ѕвезди, пригоден за секое семејство, се покажа како омилен на скијачите. На само 200 метри одење од гондола-лифтот на Банско, MPM Hotel Guinness ќе ве шармира со својата уникатна атриумска архитектура и стил. Хотелот им нуди на своите гости пријатна атмосфера и персонализирана услуга. Карти за ски-лифт во Банско може да […]

9th October, 2023

Овој хотел со 4 ѕвезди, пригоден за секое семејство, се покажа како омилен на скијачите. На само 200 метри одење од гондола-лифтот на Банско, MPM Hotel Guinness ќе ве шармира со својата уникатна атриумска архитектура и стил. Хотелот им нуди на своите гости пријатна атмосфера и персонализирана услуга.

Карти за ски-лифт во Банско може да се купат на рецепција.

Доплата за Новогодишна Вечера 105 ЕУР за возрасни и 55 ЕУР за деца од 2-11.99 год.

MPM HOTEL GUINNESS 4* BANSKO                                            www.mpmhotels.bg
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
101.12.2023
21.12.2023
22.12.2023
28.12.2023
29.12.2023
04.01.2024
05.01.2024
11.01.2024
12.01.2024
09.02.2024
10.02.2024
17.02.2024
18.02.2024
14.03.2024
15.03.2024
14.04.2024
STUDIO
SINGLE ROOM102149207149111149111102
STUDIO 2 ADULTS159150208150136150136118
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED166210290210191210191166
SGL 1+1 CHD (0-1,99)103150208150112150112103
ST2AD 1+1 CHD (2-11,99)107135187135123135123107
ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)108136188136124136124108
ST2AD 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)129157209157145157145129
ST2AD 2+1 CHD (0-1,99)160151209151137151137119
ST2AD 2+1 CHD (2-11,99)141172230172159172159141
ONE BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD130162223162147162147130
APARTMENT 2AD+EXTRA BED182227313227207227207182
APARTMENT 2AD+EXTRA BED [2. ADL]234292402292266292266234
APT2 1+1 CHD (2-11,99)117147201146133146131117
APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)118148202147134147132118
APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)139168224168155168155139
APT2 2+1 CHD (0-1,99)131163224163148163148130
APT2 2+1 CHD (2-11,99)152184246184170184170152
APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)153185247185171185171153
APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)174207268207192207192174
APT2 3+1 CHD (0-1,99)183228314228208228208182
APT2 3+1 CHD (2-11,99)204249335249229249229204
TWO BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD238299425299284299284238
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED286359510359340359340285
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED [2. ADL]333419595419397419397333
APT4 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)238299425299284299284238
APT4 3+1 CHD (2-11,99)238299425299284299284238
APT4 3+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)239300426300285300285239
APT4 3+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)260321447321306321306260
APT4 4+1 CHD (0-1,99)239300426300285300285239
APT4 4+1 CHD (2-11,99)260321447321306321306260
APT4 4+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)161322448322307322307261
APT4 4+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)282344470344328344328282
APT4 5+1 CHD (0-1,99)287360511360341360341286
APT4 5+1 CHD (2-11,99)308381533381363381363308
ТаксаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклученаВклучена
ОтказПод 7 дена 1 ноќПод 14 дена 1 ноќПод 28 дена 100%Под 14 дена 100%  Под 7 денаПод 14 дена 100%  Под 7 дена 1 ноќПод 7 дена 1 ноќ
No Show2 ноќи100%100%100%2 ноќи100%2 ноќи2 ноќи
Минимум престој33433333
Доплата за Новогодишна Вечера 105 ЕУР за возрасни и 55 ЕУР за деца од 2-11.99 год.
Цената вклучува:затворен базен, сауна, шок базен, парна бања,зона за релаксација,ски гардероба, интернет, отворен паркинг ( местата се лимитирани)
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 10% ПОПУСТ
7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 23.12.2023 И ОД 18.03 ДО 14.04.2023
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Сподели:

Слични понуди

Instagram