Maria’s Apartment- Неа Флогита

Простран и голем стан кој се состои од голема дневна соба, две спални соби и бања. Спалните соби се опремени со брачен и два единечни кревети. Во кујната ќе најдете се што ви е потребно за да подготвите едноставни оброци, вклучувајќи садови, разни прибор, фрижидер и фурна. Станот е опремен со фен, пегла и даска […]

18th July, 2023

Простран и голем стан кој се состои од голема дневна соба, две спални соби и бања. Спалните соби се опремени со брачен и два единечни кревети. Во кујната ќе најдете се што ви е потребно за да подготвите едноставни оброци, вклучувајќи садови, разни прибор, фрижидер и фурна. Станот е опремен со фен, пегла и даска за пеглање, клима уред, мрежа за комарци и бојлер. Се наоѓа на 250 метри од плажа.

ЈУЛИ75€ на ден
АВГУСТ85 € на ден

Сподели:

Слични понуди

Instagram