HOTEL RAINBOW RESORT- ПАРАЛИЈА, ГРЦИЈА

Rainbow Resort е оддалечен 500 метри од плажата и 1 км од центарот на градот. Нуди соби со поглед на планината Олимп. Има сопствен бар и бесплатен Wi-Fi пристап. Климатизираните соби се опремени со сателитски LCD телевизор, фен и мини фрижидер, сопствена бања и балкон. Мини маркетот е на 100 метри. На оддалеченост од 500 […]

24th July, 2023

Rainbow Resort е оддалечен 500 метри од плажата и 1 км од центарот на градот. Нуди соби со поглед на планината Олимп. Има сопствен бар и бесплатен Wi-Fi пристап.

Климатизираните соби се опремени со сателитски LCD телевизор, фен и мини фрижидер, сопствена бања и балкон.

Мини маркетот е на 100 метри. На оддалеченост од 500 метри, гостите можат да најдат тениски и кошаркарски игралишта. Градот Катерини е оддалечен 8 километри од хотелот.

Поседува и бесплатен паркинг.

ТИП НА СОБАЦЕНИ ПО НОЌ ЗА АВГУСТ
ДВОКРЕВЕТНА75 €
ТРОКРЕВЕТНА85
ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА125
ПЕТОКРЕВЕТНА155
Сподели:

Слични понуди

Instagram