Гранд Викторија 3*

Реновиран е во 2010г. и соодветен е за семејни одмори, за млади, како и за парови.Ресторанот на хотелот нуди широк спектар на јадења на принцип шведска маса. Располага с базен, ресторан, бар. Собите се климатизирани, со фрижидер и телевизор. За љубителите на забавните игри има билијард.Благодарение на неговата локација посетителите лесно можат да уживаат сите […]

25th May, 2021

Реновиран е во 2010г. и соодветен е за семејни одмори, за млади, како и за парови.Ресторанот на хотелот нуди широк спектар на јадења на принцип шведска маса. Располага с базен, ресторан, бар. Собите се климатизирани, со фрижидер и телевизор. За љубителите на забавните игри има билијард.Благодарение на неговата локација посетителите лесно можат да уживаат сите во многуте кафулиња, продавници и прошетки. Градот е познат по својата гостопримливост и пријателска атмосфера, и голем избор на забави од различен тип, за различни возрасти.

Двокреветна соба   1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99 години)

* Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 11.99 години + 1 дете до 5.99 години)

* Четворокреветна   1/4  – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно;

         2 возрасни + 3 деца до 11,99 (трето дете -50%)

        3 возрасни + 1 дете до 11,99 бесплатно (трето лице -30%);

* Кога важат попустите за рани уплати, другите попусти не важат

Соба Тип СТАНДАРД    –  хотелски    соби   во   новиот    дел   на   хотелот

Важни напомени:      

  • цените во табелата се во евра по лице за 7 полупансиони (појадок и вечера на база на шведска маса)
  • доплата за алкохолни пиајлоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден

Автобуски превоз

  • 35 евра за возрасен
  • 25 евра за деца до 12 години ( бесплатно за деца до 2 години – без седиште)  

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.  За уплатени 2 +2 аранжмани ~  попуст од 5%. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.    

Сподели:

Слични понуди

Instagram