Хотел-Grand Victoria***-Ханиоти

Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 500 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е од апартмански тип и идеалан […]

15th June, 2022

Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 500 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е од апартмански тип и идеалан за активен и релаксиран одмор.

** Можност за престој  за повеќе од 7 ноќи**

* Двокреветна соба   1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99 години)

* Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 11.99 години + 1 дете до 5.99 години)

* Четворокреветна   1/4  – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 бесплатно;

         2 возрасни + 3 деца до 11,99 (трето дете -50%)

3 возрасни + 1 дете до 11,99 бесплатно (трето лице -30%);

**За престој пократок од 7 ноќи, цената се зголемува за 10% по лице на ден

Соба Тип СТАНДАРД    –  хотелски    соби   во   новиот    дел   на   хотелот

Важни напомени:      

  • цените во табелата се во евра по лице за 7 полупансиони (појадок и вечера на база на шведска маса)
  • доплата за алкохолни пиајлоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден

Автобуски превоз

  • 45 евра за возрасен
  • 35 евра за деца до 12 години (бесплатно за деца до 2 години – без седиште)  

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.  За уплатени 2 + 2 аранжмани ~  попуст од 5%. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.    

Сподели:

Слични понуди

Instagram