Хотел Grand Royal Банско

Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од најблиската жичница и на 1,3 км од центарот на Банско.  Содржини: затворен базен, спа центар /сауна, џакузи, парна бања, релакс зона/, теретана, детско игралиште, игрална, бежичен интернет, лоби и цигарет бар, ресторан, трансфер до гондолата, паркинг, ски остава.  Соби: ел. бокал, микровална, ТВ со кабловски канали, мини-бар, балкон, фен, […]

5th January, 2023

Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од најблиската жичница и на 1,3 км од центарот на Банско. 

Содржини: затворен базен, спа центар /сауна, џакузи, парна бања, релакс зона/, теретана, детско игралиште, игрална, бежичен интернет, лоби и цигарет бар, ресторан, трансфер до гондолата, паркинг, ски остава. 

Соби: ел. бокал, микровална, ТВ со кабловски канали, мини-бар, балкон, фен, бањарки

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.10.2022

– 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ  ДО 15.11.2022

Бонуси: 7=6, 10=9 за период на престој  од 04.01.2023, 4=3 

за период на престој 01.12-22.12.2022 и од 11.03-08.04.2023

**Попустот за рани резервации  СЕ комбинира со БОНУСИТЕ !!!

GRAND ROYALE 4*- BANSKO23.12-03.01ПОЛУПАНСИОН04.01-10.03НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК17.12-22.1211.03 -08.04НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Студио / цена за 2 лица131 €75 €59 €
Апартман со една спална 2+2 / цена за 2 лица135 €83 €66 €
Апартман со две спални 4+2 / цена за 4 лица247 €143 €117 €

Во цената е вклучено : ноќевање со појадок (со исклучок на период 23.12-03.01 кога е полупансион), транспорт до ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, арома сауна, фитнес, релакс зона, детско катче, интернет, паркинг.

Капацитет на сместување:

Студио – 2+1

Апартман со една спална – 2+2, 3+1

Апартман со две спални – 4+2

Попусти и доплати:

Дете до 2,99 год. – бесплатно

Прво дете од 3-12,99г на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 3-12,99г на дополнително легло – 50% од цената за возрасен

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

Доплата за вечера: 17€ / возрасен, 8€/ дете од 3-12,99 г.

Доплата за Новогодишна вечера (задолжително) 90€ за возрасен, 45€ зa дете од 3-12,99 г.

Минимум престој 4 ноќевања во период 24.12-03.01.2023 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Сподели:

Слични понуди

Instagram