Хотел Мариа Антоанета – БАНСКО

Доплата за Вечера (шведска маса , неограничени пијалоци пиво , бело вино , црно вино , минерална вода) : возрасен – 14€ , дете 8€ (од 2 до 11.99 години ) Минимален престој : 3 ноќевања Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, турска […]

9th October, 2023

Доплата за Вечера (шведска маса , неограничени пијалоци пиво , бело вино , црно вино , минерална вода) : возрасен – 14€ , дете 8€ (од 2 до 11.99 години )

Минимален престој : 3 ноќевања

Во цената е вклучено : транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, турска бања , фитнес, интернет.

Дополнителни услови : Деца до 1.99 год. – бесплатно

Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ и трето дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – плаќа целосна сума

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Доплата за новогодишна вечера (незадолжително) : возрасни – 95€, дете од 2-11.99 год.- 55 € Доплата за подземен паркинг – 15€ на ден (се плаќа на рецепција)

Доплата за соба со поглед на планина 8€ на ден по соба ( не важи за промо соба )

Доплата за соба со балкон 8 € на ден по соба ( не важи за промо соба )

Доплата за бебешко креветче – 5€ на ден (се плаќа на рецепција)

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок01.12-21.12.202308.01-09.03.202429.12-01.01.202422.12-28.12.2023
10.03-31.03.2024 02.01-07.01.2024
Двокреветна соба ПРОМО (приземје , поткровје)2+0                    36€                      37€                    75€                    46€
Двокреветна соба2+0                    39€                      40€                    80€                    50€
Јуниор сјуит2+1                    41€                      43€                    82€                    52€
Јуниор сјуит со кујна2+1                    43 €                      44 €                    84 €                    53 €
Едноспален апартман2+2                    45€                      46€                    86€                    55€
Едноспален апартман со кујна2+2                    46€                      48€                    87€                    56€
Фемили апартман4+2                    50€                      52€                    92€                    60€
Фемили апартман ( камин, кујна )4+252€53€93€61€
Сподели:

Слични понуди

Instagram