Гранд Отел 4* – Ханиоти

Грандотел 4* – Ханиоти  е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни  комфорни соби и апартмани со светол  модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, […]

26th May, 2021

Грандотел 4* – Ханиоти  е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни  комфорни соби и апартмани со светол  модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

Доплата за ALL INCLUSIVE:  16 евра за возрасни на ден по лице; 8 евра за дете на ден по лице.

*Премиум полупансион – појадок и вечера со вклучени безалкохолни пијалоци за време на оброците: кафе, чај, сокови                                    
* Користење на 2 лежалки и чадор на плажа – 9 евра за гостите кои користат полупансион, истите се бесплатни за гостите кои користат АLL  INCLUSIVЕ             
 *Прво дете до 11,99 години бесплатно  За соба со поглед кон море се доплаќа:                            
*Директен поглед –  25€ по ноќевање по соба      /*Страничен поглед  – 15€ по ноќевање по соба

Сподели:

Слични понуди

Instagram