АпартХотел Konak – Златибор

Во цената е вклучено:– Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера;– Користење на Спа Центар ограничено на 3 часа по лице на ден (Внатрешен базен, џакузи, финска сауна); – Фитнес Центар;– Игротека за деца; Во цената не е вклучено:– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во […]

5th January, 2023

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера;
– Користење на Спа Центар ограничено на 3 часа по лице на ден (Внатрешен базен, џакузи, финска сауна);

– Фитнес Центар;
– Игротека за деца;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)
– Подземна гаража 5€ по кола на ден;

Услови:
– Деца до 2,99 години во присуство на две возрасни лица – ГРАТИС;
– Деца од 3-11,99 години во присуство ан две возрасни лица имаат 50% попуст;
– Трето и Четворто возрасно лице во апартман 50% од цената во табелата;
– Доплата за домашно милениче (куче / мачка до 10кг 21€ за цел престој;

Специјални Попусти:
– За престој 4+ ноќи се одобрува 10% попуст;
– За престој 7+ ноќи се одобрува 15% попуст;

Сподели:

Слични понуди

Instagram