Хотел ХИЛТОН 5* - Софија

bsh-001

Ново

НОВА ГОДИНА 2019

ХОТЕЛ ХИЛТОН 5* - СОФИЈА „Градот кој расте, а не старее”

30.12-01.01.2019 3 дена / 2 ноќевања

Повеќе детали

Повеќе информации

НОВА ГОДИНА 2019

ХОТЕЛ ХИЛТОН 5* - СОФИЈА „Градот кој расте, а не старее” 30.12-01.01.2019

3 дена / 2 ноќевања

ЦЕНА АРАНЖМАНОТ ПО ЛИЦЕ:109€ (6.758мкд)

Препуштете се на прекрасната Софија. Нека биде Ваш домаќин за незаборавен дочек на Новата Година ~ Хотел ХИЛТОН 5* во срцето на градот веднаш до Националниот дворец на културата (НДК) и познатата пешачка улица Витошка Почувствувајте го гламурот и раскошот кој го нуди хотелот Хилтон, во срцето на Софија наспроти конгресниот Центар и во близина на Катедралата Александар Невски, на само неколку минути пешки од шопинг центарот City Centar Sofia Хотелот нуди сместување во модерни соби декорирани во смирувачки тонови, каде ке се чувствувате како дома. Уживајте во коктелите и релаксирачката музика во лоби барот или вечерајте во соба каде ќе ве послужат во било кое време во текот на 24 часа. Вежбајте во модерно опремениот фитнес центар или опуштете се во сензуалниот Спа центар Hilton Health Club, препуштајки се на различни видови третмани.

Цената вклучува:

* Две ноќевањa со појадок на богата шведска маса во Хотел Хилтон 5* www.sofia.hilton.com

* Користење на Спа услуги во Health Club Hilton (сауна, парна бања, внатрешен базен, фитнес сала)

* Бесплатен интернет

Цената не вклучува:

* Организиран превоз ~ 45 евра по лице

* Туристичка такса 1 евро дневно по лице (возрасни и деца)

* Паркинг за возило за 2 дена во склоп на хотелот 1.100 ден во агенција (26 евра на рецепција)

* Можност за три или повеќе ноќевања во период од 29.12.2017 – 02.01.2019

Општи напомени:

• Резервација се прави со уплата на 30% од вкупнот износ на аранжманот;

• Целосна уплата на аранжманот е 15 дена пред почетокот на истиот;

• Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.

Додатни информации

Откако ќе го снимите нагодениот производ, не заборавајте да го додатете во нарачката.

Текст

loader

* задолжителни полиња