Хотел Леда ППх2 Волос Грција

Стандардно

Двокреветна, ПолуПансион (шведска маса појадок+вечера), поглед на море, опција превоз

Повеќе детали

Повеќе информации

Двокреветна, ПолуПансион (шведска маса појадок+вечера), поглед на море, опција превоз
Цената е за две лица + деца 0-4 год. За деца 4-10год се доплаќа 50% од цената за возрасен.

Прекрасниот Пелион полуостров, место за релаксација, место каде може да се истражува и комуницира со живописната природа.. Планини покриени со снег, сафирно сино море, гостопримство, рекреација, незаборавно искуство, патување помеѓу рајот и земјата, мелем за душата кој остава незаборавни секавања и потреба полуостровот повторно да се посети. Гостите имаат можност да одберат различен вид на сместување: хотелски соби, студиа, апартмани и индивидуални вили со сопствен базен. Леда комплекс има различни содржини за возрасни и деца и нивното користење е бесплатно за гостите на хотелот: базен, детски базен, џакузи, фитнес сала, сауна, детски клуб со квалификувана дадилка, тениско игралиште, мини голф, пинг понг, надворечен шах, бесплатен интернет во целиот комплекс. Плажата во комплексот е од затворен тип, само за гостите на хотелот и користењето на лежалки и чадори е бесплатно. Оброците кои се на база на шведска маса се служат во прекрасниот ресторан Амброзија кој е со поглед на целиот полустровот.

Додатни информации

Откако ќе го снимите нагодениот производ, не заборавајте да го додатете во нарачката.

Текст

loader

* задолжителни полиња