ВИЛА ЕЛИЗАБЕТ - ОХРИД

Ново

ВИЛА ЕЛИЗАБЕТ - ОХРИД

Повеќе детали

Повеќе информации

Вила Елизабет I и II се наоѓа во центарот на стариот дел од градот, веднаш зад прекрасната црква Св. Софија. Вилите се луксузно опремени, со хортикултурно уредени дворови. Едната вила е со површина од 100м2 каде можат да се сместат 6 лица (максимум 7), а другата е со површина од 65м2 каде можат да се сместат 3 лица(максимум 4).

Вилите се модерно декорирани, имаат клима, нови купатила со туш кабини и се што ви е потребно. Вилата располага со сателитска телевизија. Имаат тераси од кои имате одличен поглед кон стариот дел на градот и делумно кон Охридското езеро. Плажите Потпеш и Сараиште се во непосредна близина на 3 минути пешачење. Вилата има бесплатно wifi на располагање.

АПАРТМАН СО 1 СПАЛНА СОБА – 30 еур од ден – наем – мај, јуни и септември/60 еур јули и август
АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ СОБИ – 50 еур од ден – наем – мај, јуни и септември/80 еур јули и август