Велигден во ГрандОтел 4* - Ханиоти

Ново

Велигден во ГрандОтел 4* - Ханиоти за 129

Повеќе детали

Повеќе информации

ГрандОтел 4* - Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четворокреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг.

* Цената е во евра по лице за 3 ноќевања на база полупансион премиум
** Полупансион Premium - појадок и вечера на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци
*** Попуст за рани резервации до 03.04 – 20% (целосна уплата на денот на резервацијата)
Доплата:
* Прво дете до 11,99 години – бесплатно / * Второ дете до 11,99 години – 50% попуст / * Трет возрасен – 30% попуст
Автобуски превоз: 35 евра за возрасни / 25 евра за деца
Цена за дополнително ноќевање: 39 евра по лице на база полупансион (во период од 25.04 – 31.05)
За соба со поглед кон море се доплаќа:
*Директен поглед - 25€ по ноќевање по соба / *Страничен поглед - 15€ по ноќевање по соба
Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.