Хотел Гранд Викторија 3* - Ханиоти

Ново

Хотел Гранд Викторија 3* - Ханиоти

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Повеќе детали

Повеќе информации

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 2 ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ - БЕСПЛАТНО

Гранд Викторија 2019

ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.03.2019 - 30%

ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 15.04.2019 - 20%

ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.04.2019 - 15%

ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 11.05.2019 - 10% 

Двокреветна соба 1/2 – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99)

Трокреветна соба 1/3 – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 13.99 години + 1 дете до 5.99 години)

Четворокреветна 1/4 – 2 возрасни + 2 деца до 13,99 бесплатно; 3 возрасни + 1 дете до 13,99 бесплатно (трето лице -30);

2 возрасни + 3 деца до 13,99 (трето дете -50%)

Соба Тип СТАНДАРД – хотелски соби во новиот дел на хотелот

Важни напомени:
* Цените во табелата се во евра, по лице, за 7 полупансиони (полупансион - појадок и вечера на база на шведска маса) Две деца до 13,99 години бесплатно * Трето лице (+13,99 години) –попуст 30% од цената за возрасен * Четврто лице (+13,99 години) –попуст 40% од цената за возрасен * Доплата за алкохолни пијалоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден ( плаќаат само возрасни, за деца до 14 години е бесплатно)

Автобускиот Превоз се плаќа дополнително:
- 35 евра за возрасни
- 25 евра за деца до 12год (бесплатно за деца до 2 години ~ без седиште)

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување. За уплатени 2 +2 аранжмани ~ попуст од 5%. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.