ГрандОтел 4* - Ханиоти

Ново

ГрандОтел 4* - Ханиоти

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Повеќе детали

Повеќе информации

ГрандОтел 4* - Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четворокреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.03.2019 - 30%
ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 15.04.2019 - 20%
ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.04.2019 - 15%

ГрандОтел 2019

*Премиум полупансион вклучува за време на оброците: кафе, чај, џусеви, безалкохолни пијалоци
* Користење на 2 лежалки и чадор на плажа – 7 евра за гостите кои користат полупансион, истите се бесплатни за гостите кои користат АLL INCLUSIVE
*Прво дете до 11,99 години бесплатно
За соба со поглед кон море се доплаќа:
*Директен поглед - 25€ по ноќевање по соба
*Страничен поглед - 15€ по ноќевање по соба

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување