Вила Ноа Студио (х4) Фурка Грција

Реновирано

Студио четворокреветно и кујна, цена за наем на студио од ден, опција превоз

Повеќе детали

Повеќе информации

Фурка (Фоурка) е мало, но навистина интересно живо селце. Се наоѓа на западната страна од првиот крак на Халкидики, Касандра во Грција. Оддалечено е 123км до Солун и 181км од македонската граница.

Вила Ноа се наоѓа на 70 метри од плажата. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија. Со нов мебел, комплетно опремена кујна, ТВ, пространи тераси со поглед на море, клима уред, дозволен престој со миленици итн...

Pet Friendly

Карактеристики: 

  • Клима уред
  • ТВ уред
  • Фрижидер
  • Опремена кујна
  • Тоалет со туш
  • Pet Friendly

Врски

Додатни информации

Откако ќе го снимите нагодениот производ, не заборавајте да го додатете во нарачката.

Текст

loader

* задолжителни полиња