Хотел Гранд Викторија 3* ППх4 Ханиоти Грција

Стандардно

Четворокреветна, 7дена, ПолуПансион (доручек+вечера) опција превоз

Повеќе детали

По барање

13,578 ден

Карактеристики

АранжманСместување
Тип на собаСоба
Кревети4 Четири
ПансионПолуПансион
ПревозОпција со доплата

Повеќе информации

Четворокреветна соба 1/4 – 2 возрасни + 2 деца до 11,99 (бесплатно)

Цените се по лице, во трокреветна соба за 7 полупансиони
(полупансион - појадок и вечера на база на шведска маса)

  • Две деца до 11,99 години бесплатно
  • Трето лице (+11,99 години) –попуст 30% од цената за возрасен
  • Четврто лице (+11,99 години) –попуст 40% од цената за возрасен
  • Доплата за алкохолни пијалоци во неограничени количини за време на појадокот и вечерата 4 евра по лице по ден ( плаќаат само возрасни, за деца до 12 години е бесплатно)

Автобускиот Превоз се плаќа дополнително:

  • 2,170ден за возрасни
  • 1,550ден за деца до 12год
  • Бесплатно за деца до 2 години - без седиште

Хотел Гранд Викторија 3* е лоциран во Ханиоти на првиот крак на Халкидики (Касандра) на околу 100 км од аеродромот во Солун. Хотелот се наоѓа во близина на главниот пат во Ханиоти со брз и лесен патот пристап до главниот пат во Халкидики. Локација му е идеална, се наоѓа на место со лесен пристап до центарот на градчето, а воедно нуди чувство на изолација од бучава и сообраќај.




Додатни информации

Откако ќе го снимите нагодениот производ, не заборавајте да го додатете во нарачката.

Текст

loader

* задолжителни полиња