Хотел Гранд Отел 3* ППх1 Ханиоти Грција

Стандардно

Еднокреветна, ПолуПансион (доручек+вечера) опција превоз (+ едно дете)

Повеќе детали

Повеќе информации

Гранд Хотел 4* Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на егејското море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располга со надворешен базен, еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четирикреветни фамилијарни комфорни соби и дупли апартмани, светли со модерен декор и елегантен и функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг. Собите се опремени со клима, тв сат,телефон, фрижидер.

Еднокреветните соби се чисти и уредни, со еден кревет и бања. Во собата може по потреба да се смести и дете до 11.99 години. Сместувањето е на база на полупансион (доручек+вечера).

Додатни информации

Откако ќе го снимите нагодениот производ, не заборавајте да го додатете во нарачката.

Текст

loader

* задолжителни полиња