Хотел: COMPASS RIVER CITY 3* Белград

sbc-001

Ново

***8-ми ДЕКЕМВРИ***

*ЕДНО ПОИНАКВО ДОЖИВУВАЊЕ*

Хотел: COMPASS RIVER CITY 3* Белград

Повеќе детали

Повеќе информации

***8-ми ДЕКЕМВРИ***

*ЕДНО ПОИНАКВО ДОЖИВУВАЊЕ*

Хотел: COMPASS RIVER CITY 3* Белград

Термин 08.12-09.12.2018

Цена по лице: 79 евра за уплата до 30.11.2018

1 ноќевање со појадок и вклучен правоз

-----

Compass River City е првиот ботел во Белград со 81 удобна кабина, 6 апартмани, базен, ресторан и голема тераса. Можете да го користите безжичниот интернет бесплатно.

Compass River City Botel има бар и 24-часовна рецепција. Во понудата се вклучени и капацитети за состаноци и пеглање. Белградската арена се наоѓа на 3,6 км, а плоштадот Република е 5 километри од хотелот. Белградскиот аеродром Никола Тесла е 10 километри. Овој уникатен хотел со брод на Дунав нуди климатизиран поглед на големиот воен островот и градот.

Спијте мирно во комфорни бродски кабини, уживајте во прекрасен поглед на реката и галебите, обидете се кон кулинарски деликатеси во елегантен ресторан и уживајте во коктели во текот на летото.

Целосно опремени простории за состаноци до 300 луѓе се достапни во конференциските сали.