sofia1
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ ПО НОЌЕВАЊЕ
: 49(3.038мкд)

Препуштете се на прекрасната Софија. Нека биде Ваш домаќин за незаборавен дочек на Новата Година ~ Хотел ХИЛТОН 5*  www.sofia.hilton.com  во срцето на градот, веднаш до Националниот дворец на културата (НДК)  и познатата пешачка улица Витошка.

Почувствувајте го гламурот и раскошот кој го нуди хотелот Хилтон, во срцето на Софија наспроти конгресниот Центар и во близина на Катедралата Александар Невски, на само неколку минути пешки од шопинг центарот City Centar Sofia http://www.ccs-mall.com/

sofia2

Хотелот нуди сместување во модерни соби декорирани во смирувачки тонови, каде ке се чувствувате како дома. Уживајте во коктелите и релаксирачката музика во лоби барот или вечерајте во соба каде ќе ве послужат во било кое време во текот на 24 часа. Вежбајте во модерно опремениот фитнес центар или опуштете се во сензуалниот Спа центар Hilton Health Club, препуштајки се на различни видови третмани.

hiltonsofija

Цената вклучува:

* Едно ноќевања по лице во двокреветна соба со појадок  на  богата  шведска маса во Хотел  Хилтон 5*  www.sofia.hilton.com

* Користење на Спа услуги во Health Club Hilton (сауна, парна бања, внатрешен базен, фитнес сала)

* Бесплатен интернет

 hiltonsofija3

Цената не вклучува:

* Организиран превоз ~ 45 евра по лице

* Туристичка такса 1 евро дневно по лице (возрасни и деца)

* Паркинг за возило за 2 дена во склоп на хотелот 1.100 ден во агенција (26 евра на рецепција)

 

Општи напомени:

  • Минимум престој 2 ноќевања
  • Резервација се прави со уплата на 30% од вкупнот износ на аранжманот;
  • Целосна уплата на аранжманот е 15 дена пред почетокот на истиот;
  • Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд;

НАПОМЕНА: ПАСОШИТЕ  ТРЕБА ДА ИМААТ ВАЖНОСТ МИНИМУМ 3 МЕСЕЦИ ОД ДЕНОТ НА ЗАВРШУВАЊЕ  НА ПАТУВАЊЕТО !

www.noatours.mk

077 / 993 903; 077 / 809 859; 02 / 30 77 957