Хотел Surtel *** е лоциран во центарот на градот, на самата градска плажа. Хотелот располага со вкупно 90 соби, базен за возрасни и деца, ресторан, лоби бар, Wi-Fi. Секоја соба располага со сопствена бања, балкон, ТВ, Wi-fi.

 

 

Термини

Цена по особа

Термини

Цена по особа

25.05-04.06

33 €

24.08-13.09

39 €

05.06-21.06

39 €

   

22.06-05.07

41 €

   

06.07.-23.08

44 €

   

Цените се дадени на база на се вклучено. (ALL)

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 50% попуст.

Деца од 6-11,99  50% попуст.

 

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

       

http://www.surtelhotel.com/

 

Турција 2020

Partly Cloudy

22°C

Skopje

Partly Cloudy

Humidity: 73%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C