Хотел AQUA FANTASY RESORT  ***** Се наоѓа на плажа и на 9 км од центарот на Кушадаси. Има внатрешен и надворешени базени со аква парк.Хотелот има главен ресторан и ала кард ресторани ,барови на плажа и на базен ,wi –fi.

 

 

Термини

Цена по особа

Термини

Цена по особа

01.06-07.06

95 €

31.08-06.09

114 €

08.06-21.06

114 €

07.09-13.09

95 €

22.06-28.06

129 €

   

24.08-30.08

128 €

   

Цените се дадени на база  се вклучено. (ALL)

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 50% попуст.

Деца од 6-11,99  50% попуст.

 

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

www.aquafantasy.com

       

 


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 80%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C