korumar ephesus otelimiz 830
Хотел KORUMAR EPHESUS
***** Хотелот се наоѓа на 100 метри од плажа и 12 км од Кушадаси. Има 325 соби , внтрешен базен, надворешни базени , 1 главен ресторан и 5 ала кард ресторани и спа центар.

 

 

 

 

 

 

Термини

Цена по особа

Термини

Цена по особа

27.05-16.06

103 €

13.09-30.09

97 €

14.06-02.07

123 €

   

03.07-24.08

149 €

   

25.08-12.09

123 €

   

Цените се дадени на база  се вклучено. (ALL)

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 50% попуст.

Деца од 6-11,99  50% попуст.

 

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

 

www.korumarephesus.com.tr


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 80%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C