royal 01
Хотел ROYAL PALACE
**** Хотелот се наоѓа на 2 км од центарот на градот  и на 5 км од плажата  Ladies Beach , и на 3 км Од плажата Buda Beach .Хотелот има 157 соби,секоја со сопствена бања ,тв,мини бар,клима. Хотелот има надворешен и внатрешен ресторан , надворешни базени,со детски дел,сауна,турска бања,фитнес.

 

 

   

Термини

Цена по лице

19.05-10.06

26 €

11.06-08.07

29 €

09.07-25.08

36 €

26.08-15.09

26€

Цените се дадени на база  на појадок и вечера. (HB)

Дете од 0-5,99 години, бесплатно, а второ дете 20% попуст.

Деца од 6-11,99  20% попуст.

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

   

Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C