melike
Хотел  Melike ***  Се наоѓа на 50 м од плажата  Ladies Beachi, 2 km  од центарот на градот. Хотелот расоплага со надворешен базен ,  со бар , соба за забава која вклучува пикадо , пинг   понг . Хотелот има  72 соби, повекето се со поглед на море , опремени се со тв, мини бар,  wi –fi ,   фен за коса.

 

 

Пакет 10 BB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

259 €

11.07-21.07

310 €

20.08-30.08

310 €

 

06.06-16.06

259 €

16.07-26-07

310 €

25.08-04.09

289 €

 

11.06-21.06

259 €

21.07-31.07

310 €

30.08-09.09

279 €

 

16.06-26.06

259 €

26.07-05.08

310 €

04.09-14.09

259 €

 

21.06-01.07

259 €

31.07-10.08

310 €

09.09-19.09

259 €

 

26.06-06.07

279 €

05.08-15.08

310 €

14.09-24.09

259 €

 

01.07-11.07

310 €

10.08-20.08

310 €

19.09-29.09

259 €

 

06.07-16.07

310 €

15.08-25.08

310 €

23.09-04.10

259 €

 

Пакет 9 BB

           

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

02.07-11.07

279 €

11.07-20.07

279 €

20.07-29.07

279 €

 

05.07-14.07

279 €

14.07-23.07

279 €

23.07-01.08

279 €

 
             

Пакет 7 BB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

07.07.-14.07

219 €

28.07-04.08

219 €

18.08-25.08

219 €

 

14.07.21.07

219 €

04.08-11.08

219 €

     

21.07-28.07

219 €

11.08-18.08

219 €

     

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз.

Доплата за вечера 30 € по лице .

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Partly Cloudy

22°C

Skopje

Partly Cloudy

Humidity: 73%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C