santur
Хотел  Santur *** Се наоѓа  во центарот на градот , околку 400 м од градската плажа. Хотелот расоплага со ресторан , бар ,базен со лежалки и сеф на рецепција.Секоја соба располага со клима,сопствено купатило,тв,мини бар , повеќето од собите имаат балкон.Собите 1/3 немаат балкон.

 

 

 

Пакет 10 HB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

269 €

11.07-21.07

289 €

20.08-30.08

289€

 

06.06-16.06

269 €

16.07-26-07

289 €

25.08-04.09

289 €

 

11.06-21.06

     279 €

21.07-31.07

289€

30.08-09.09

289€

 

16.06-26.06

279 €

26.07-05.08

289€

04.09-14.09

279 €

 

21.06-01.07

279 €

31.07-10.08

289€

09.09-19.09

279 €

 

26.06-06.07

279 €

05.08-15.08

289€

14.09-24.09

269 €

 

01.07-11.07

289 €

10.08-20.08

289€

19.09-29.09

269 €

 

06.07-16.07

289 €

15.08-25.08

289€

23.09-04.10

269 €

 

Пакет 9 HB

           

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

02.07-11.07

259 €

11.07-20.07

259 €

20.07-29.07

259 €

 

05.07-14.07

259 €

14.07-23.07

259 €

23.07-01.08

259 €

 
             

Пакет 7 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

07.07.-14.07

229 €

28.07-04.08

229 €

18.08-25.08

229 €

 

14.07.21.07

229 €

04.08-11.08

229 €

     

21.07-28.07

229 €

11.08-18.08

229 €

     

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C