bora
Хотел  Bora  **
се наоѓа во центарот на градот на околу 400 м од градската плажа и на 2,6 км oд најпознатата плажа  Ladies Beach .Секоја соба располага со сопствена бања ,фен ,балкон ,тв. Во склоп  на хотелот се наоѓа ресторан, бар и мал базен.

 

 

Пакет 10 BB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

119 €

11.07-21.07

179 €

20.08-30.08

179 €

 

06.06-16.06

119€

16.07-26-07

179 €

25.08-04.09

179 €

 

11.06-21.06

139 €

21.07-31.07

179 €

30.08-09.09

169 €

 

16.06-26.06

139 €

26.07-05.08

179 €

04.09-14.09

169 €

 

21.06-01.07

169 €

31.07-10.08

179 €

09.09-19.09

159 €

 

26.06-06.07

169 €

05.08-15.08

179 €

14.09-24.09

159 €

 

01.07-11.07

179 €

10.08-20.08

179 €

19.09-29.09

149 €

 

06.07-16.07

179 €

15.08-25.08

179 €

23.09-04.10

149 €

 

Пакет 9 BB

           

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

02.07-11.07

159 €

11.07-20.07

159 €

20.07-29.07

159 €

 

05.07-14.07

159€

14.07-23.07

159 €

23.07-01.08

159 €

 
             

Пакет 7 BB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

07.07.-14.07

129 €

28.07-04.08

129 €

18.08-25.08

129 €

 

14.07.21.07

129 €

04.08-11.08

129 €

     

21.07-28.07

129 €

11.08-18.08

129 €

     

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Clear

20°C

Skopje

Clear

Humidity: 85%

Wind: 5 km/h

  • 12 Aug 2020

    Thunderstorms 30°C 15°C

  • 13 Aug 2020

    Scattered Thunderstorms 29°C 16°C