Dabaklar
Хотел Dabaklar
****  лоциран е во центарот на градот ,а одалечен Околу 250 м од градската плажа Хотелот располага со вкупно 82 соби, базен, ресторан, лоби бар, , wi-fi. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, мини бар, балкон, телефон, ТВ и Wi-fi.

 

 

Пакет 10 HB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

299 €

11.07-21.07

349 €

20.08-30.08

349 €

 

06.06-16.06

299 €

16.07-26-07

349 €

25.08-04.09

349 €

 

11.06-21.06

     309 €

21.07-31.07

349 €

30.08-09.09

349 €

 

16.06-26.06

309 €

26.07-05.08

349 €

04.09-14.09

319 €

 

21.06-01.07

319 €

31.07-10.08

349 €

09.09-19.09

319 €

 

26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

349 €

14.09-24.09

319 €

 

01.07-11.07

349 €

10.08-20.08

349 €

19.09-29.09

309 €

 

06.07-16.07

349 €

15.08-25.08

349 €

23.09-04.10

309 €

 

Пакет 9 HB

           

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

02.07-11.07

339 €

11.07-20.07

339 €

20.07-29.07

339 €

 

05.07-14.07

339 €

14.07-23.07

339 €

23.07-01.08

339 €

 
             

Пакет 7 BB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

07.07.-14.07

319 €

28.07-04.08

319 €

18.08-25.08

319 €

 

14.07.21.07

319 €

04.08-11.08

319 €

     

21.07-28.07

319 €

11.08-18.08

319 €

     

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Clear

20°C

Skopje

Clear

Humidity: 85%

Wind: 5 km/h

  • 11 Aug 2020

    Thunderstorms 32°C 16°C

  • 12 Aug 2020

    Thunderstorms 30°C 16°C