merry hotel
Хотел  Merry **** се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км. одалеченост од Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани, базен ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, Wi-Fi, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена, бања, балкон, мини бар и ТВ.

 

 

Пакет 10 HB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

259 €

11.07-21.07

319 €

20.08-30.08

309 €

 

06.06-16.06

259 €

16.07-26-07

319 €

25.08-04.09

309 €

 

11.06-21.06

     269 €

21.07-31.07

319 €

30.08-09.09

279 €

 

16.06-26.06

269 €

26.07-05.08

319 €

04.09-14.09

269 €

 

21.06-01.07

279 €

31.07-10.08

319 €

09.09-19.09

269 €

 

26.06-06.07

279 €

05.08-15.08

319 €

14.09-24.09

259 €

 

01.07-11.07

309 €

10.08-20.08

319 €

19.09-29.09

259 €

 

06.07-16.07

309 €

15.08-25.08

319 €

23.09-04.10

259 €

 

Пакет 9 HB

           

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

02.07-11.07

299 €

11.07-20.07

299 €

20.07-29.07

299 €

 

05.07-14.07

299 €

14.07-23.07

299 €

23.07-01.08

299 €

 
             

Пакет 7 BB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

07.07.-14.07

279 €

28.07-04.08

279 €

18.08-25.08

279 €

 

14.07.21.07

279 €

04.08-11.08

279 €

     

21.07-28.07

279 €

11.08-18.08

279 €

     

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

 


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 80%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C