ozka
Хотел Ozka **+ е лоциран на околу 500м . од центарот на градот и на околу 500м. oд градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, ТВ соба, wi-fi, лифт, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен, балкон, ТВ, Wi-Fi.

 

 

Пакет 10 BB

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

134 €

11.07-21.07

219 €

20.08-30.08

219 €

 

06.06-16.06

144€

16.07-26-07

219 €

25.08-04.09

209 €

 

11.06-21.06

154 €

21.07-31.07

219 €

30.08-09.09

209 €

 

16.06-26.06

164 €

26.07-05.08

219 €

04.09-14.09

189 €

 

21.06-01.07

184 €

31.07-10.08

219 €

09.09-19.09

179 €

 

26.06-06.07

194 €

05.08-15.08

219 €

14.09-24.09

179 €

 

01.07-11.07

209€

10.08-20.08

219 €

19.09-29.09

179 €

 

06.07-16.07

209 €

15.08-25.08

219 €

23.09-04.10

179 €

 

Пакет 9 BB

           

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

02.07-11.07

189 €

11.07-20.07

189 €

20.07-29.07

189 €

 

05.07-14.07

189 €

14.07-23.07

189 €

23.07-01.08

189 €

 
             

Пакет 7 BB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

07.07.-14.07

149 €

28.07-04.08

149 €

18.08-25.08

149 €

 

14.07.21.07

149 €

04.08-11.08

149 €

     

21.07-28.07

149 €

11.08-18.08

149 €

     

Во цената е вклучено 10 , 9 и 7  ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.

 


Турција 2020

Cloudy

6°C

Skopje

Cloudy

Humidity: 68%

Wind: 5 km/h

  • 26 Jan 2021

    Showers 3°C -1°C

  • 27 Jan 2021

    Partly Cloudy 3°C -2°C