bluesee
Хотел Blue Sea ***+е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на 3км одалеченост  од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50  соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на  рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага  со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

 

 

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

209 €

11.07-21.07

309 €

20.08-30.08

309 €

06.06-16.06

209 €

16.07-26-07

309 €

25.08-04.09

299 €

11.06-21.06

    229 €

21.07-31.07

309 €

30.08-09.09

259 €

16.06-26.06

229 €

26.07-05.08

309 €

04.09-14.09

249 €

21.06-01.07

249 €

31.07-10.08

309 €

09.09-19.09

249 €

26.06-06.07

269 €

05.08-15.08

309 €

14.09-24.09

249 €

01.07-11.07

309 €

10.08-20.08

309 €

19.09-29.09

249 €

06.07-16.07

309 €

15.08-25.08

309 €

23.09-04.10

249 €

 

 

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C