sanihill
Sunny Hill (Sun Rise ) 2 *

Хотелот се наоѓа на околу 1 км од центарот на градот  на околу 800 м од плажата Ladies Beach и на 400 м од популарната улица со каге барови ‘’ Bar Street ‘’ .

Хотелот располага со вкупно 25 соби , базен , бар на базенот ,ресторан со поглед кон градот ,снек бар. Секоја соба располага со клима,сопствена бања , балкон ТВ.

 

 

Пакет 10 BB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

139 €

11.07-21.07

219 €

20.08-30.08

219 €

06.06-16.06

149€

16.07-26-07

219 €

25.08-04.09

219 €

11.06-21.06

159 €

21.07-31.07

219 €

30.08-09.09

209 €

16.06-26.06

169 €

26.07-05.08

219 €

04.09-14.09

189 €

21.06-01.07

179 €

31.07-10.08

219 €

09.09-19.09

189 €

26.06-06.07

189 €

05.08-15.08

219 €

14.09-24.09

179 €

01.07-11.07

219 €

10.08-20.08

219 €

19.09-29.09

169 €

06.07-16.07

219 €

15.08-25.08

219 €

23.09-04.10

169 €

 

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок  (BB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C