Kusadasi Hotel Ayma 9 s
Хотел Ayma
4*

Хотелот се наоѓа на  150 м од  плажата Ladies Beach и на 3 км од  центарот на Кушадаси.

Хотелот располага со ресторан , 2 бара ,отворен базен со дел за деца,сауна,амам, фитнес центар.Секоја соба располага со тв,клима,мини бар и балкон.

 

Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

239 €

11.07-21.07

309 €

20.08-30.08

        319€

06.06-16.06

249€

16.07-26-07

319 €

25.08-04.09

269 €

11.06-21.06

259 €

21.07-31.07

349 €

30.08-09.09

 269 €

16.06-26.06

259 €

26.07-05.08

349 €

04.09-14.09

 259 €

21.06-01.07

279 €

31.07-10.08

349 €

09.09-19.09

 259€

26.06-06.07

 299€

05.08-15.08

349 €

14.09-24.09

249€

01.07-11.07

 299 €

10.08-20.08

 349 €

19.09-29.09

239 €

06.07-16.07

 299 €

15.08-25.08

349 €

23.09-04.10

 239€

 

Во цената е вклучено 10   ноќевања со појадок и вечера  (HB) , клима и превоз.

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.

Дете од 6-11,99 години 20% попуст.

     

Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.


Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 80%

Wind: 7 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C