Хотел СНЕЖАНКА 3* – Пампорово

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 02.01-31.01.2020 | 24.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќевање 

01.12-23.12.2019

24.12-27.12.2019

28.12-01.01.2020

на база ПОЛУПАНСИОН

29.02-31.03.2020

02.01-28.02.2020

Двокреветна соба

2+1

                 25,00 €

                 29,00 €

               71,00 €

Едноспален апартман

2+2

                 35,00 €

                 43,00 €

                101,00 €

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг

Дополнителни услови : 

 Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно

 Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст

 Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст

 Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно

 Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€

 Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете (4-11.99 год.) – 30€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден