KAMELIA APART 4* – Пампорово

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 31.10.2019 ( не важи за термин: 27.12-02.01.2020 )

Цените се по лице за 1 ноќ. – НАЕМ

01.12-18.12.2019

19.12-26.12.2019

27.12-02.01.2020

13.01-19.01.2020

20.01-04.03.2020

05.03-15.04.2020

03.01-12.01.2020

Студио (2+0) – мин.2 лица плаќаат

                 25,00 €

                 41,00 €

                58,00 €

                29,00 €

                 36,00 €

Еднопспален апартман (2+2) – мин. 2 лица плаќаат

                28,00 €

                 43,00 €

                62,00 €

                31,00 €

                 39,00 €

Двоспален апартман (4+2) – мин. 4 лица плаќаат

                 23,00 €

                 35,00 €

                54,00 €

                25,00 €

                 32,00 €

Триспален апартман (6+2) – мин. 6 лица плаќаат

                 21,00 €

                 33,00 €

                 51,00 €

                23,00 €

                 30,00 €

Во цената е вклучено: користење на внатрешен базен, фитнес, релакс зона, интернет, ски гардеробер, анимација за деца

Дополнителни услови : 

 Деца до 5.99 год. – бесплатно

Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст

Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€

 Доплата за  вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€

 Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€