strora

Летување Албанија 2019, Хотел Strora 4 * Саранда 

 

 

 

 

 

  Hotel Strora 4 * Саранда          
             
Лето 2019  01.01-30.04/ 01.10-31.12.19 01.05-31.05  01.06-30.06  01.07-15.07 16.07-31.08 01.09-30.09
Цена по соба на база ноќевање со појадок BB BB BB BB    
Двокреветна стандардна соба 39 € 45 € 52 € 89 € 101 € 52 €
Трокреветна Стандардна соба 44 € 50 € 56 € 95 € 107 € 53 €
Двокреветна соба со поглед на море 45 € 50 € 58 € 95 € 107 € 58 €
Трокреветна Стандардна соба со поглед на море 50 € 59 € 62 € 101 € 113 € 62 €

 

Напомени:   
Доплата за ручек 11 евра по особа на ден
Доплата за вечера 11 евра по особа на ден
Туристичка такса 1 евро по особа на ден
Деац од 0-5,99 години Бесплатно
   
   
Цените се однесуваат на соба по ноќ.  
Цените се дадени во евра, плаќањето се врши во денари 1 евро = 62 денари

Турција 2020

Scattered Thunderstorms

21°C

Skopje

Scattered Thunderstorms

Humidity: 74%

Wind: 4 km/h

  • 03 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 34°C 18°C

  • 04 Jul 2020

    Scattered Thunderstorms 31°C 18°C